Lietuvos banko lito ir svarbiausių užsienio valiutų santykis

=

Valiutų skaičiuoklė

Skirtinga valstybių valiuta ne vienam tampa iššūkiu, kadangi siekiant įvertinti ir tinkamai planuoti finansus kitoje šalyje, būtina žinoti ne tik kokia valiuta naudojama konkrečioje valstybėje, bet ir kokia yra jos vertė. Tai išsiaiškinti padeda internetinės valiutų skaičiuoklės. Jos yra greitas ir patogus būdas, norint atlikti valiutų kursų konversijų skaičiavimus bei efektyviai planuoti finansus.

Valiutų skaičiuoklės suteikia ir visą naudingą informaciją apie kiekvieną dieną kintančius valiutų kursus. Dėl šios priežasties žmonės, analizuodami pateiktą informaciją, lengvai numato, kada valiutos kurso kitimas jiems yra pelningiausias. Be to, svarbu ir tai, kad internetinė valiutų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl operacijos atliekamos bet kuriuo paros metu. Ši skaičiuoklė visą informaciją apie valiutų kursus, jų kitimus bei valiutų santykius gauna tiesiogiai iš Lietuvos banko ir nuolatos automatiškai ją atnaujina.

Internetinė valiutų skaičiuoklė yra ypač paprasta ir patogi programa. Norintiems tokiu būdu suskaičiuoti pageidaujamus dalykus tereikia užpildyti kelius laukelius nurodant pasirinktą valiutą ir datą, kuriai bus skaičiuojamas tų valiutų santykis. Pasirinkus norimą valiutą bei įvedus reikiamus duomenis į nurodytus laukelį, informacija būna automatiškai sugeneruojama ir pateikiama stulbinančiu greičiu. Naudojanti šia valiutų skaičiuoklę galima apskaičiuoti daugiau nei 25 pagrindinių pasaulinių valiutų vertes.

Atsiliepimai
2018-03-22 15:28:15
Tvarkėmės nagus abi su dukra. Deja, bet po 4-5 d gelis atšoko. Dirba senoviškai, neįvaldę naujų technologijų. Medžiagos prastos kokybės. Pareiškus pretenzijas, liko labai nepatenkintos.

AMPELA, nagų ir grožio salonas
2018-03-22 00:13:15
Ozo zaroje , iejome i parduotuve su vyru. Vos slenksti zengeme. Pradejom cypti... buvom su maisu is salia esancios peek n cloppenburg.. tuoj pat prisoko pardaveja , numagnetinimui. Na gerai sakau, gal kazko nenueme is peek parduotuves . prie kasos ateme mano kuprine , liete mano asmeninius daiktus...

ZARA, parduotuvė, UAB APRANGA LT
2018-03-21 21:55:29
"Puikus" vadybininkai.Pirmiausia ibruko terminuotas sutartis(zmones pensininkai)nepasiaskino ka padarysi.Atmokejo metus,pasibaigus terminui viena abonenta perkelem i kita imone,kita norejom nutraukt.Vadybininkas Vaidas Nenorta paskambino apreke,pradejo klausinet kas cia tvarko reikalus.Galiausiai...

BITĖ LIETUVA, UAB