Lietuvos banko lito ir svarbiausių užsienio valiutų santykis

=

Valiutų skaičiuoklė

Skirtinga valstybių valiuta ne vienam tampa iššūkiu, kadangi siekiant įvertinti ir tinkamai planuoti finansus kitoje šalyje, būtina žinoti ne tik kokia valiuta naudojama konkrečioje valstybėje, bet ir kokia yra jos vertė. Tai išsiaiškinti padeda internetinės valiutų skaičiuoklės. Jos yra greitas ir patogus būdas, norint atlikti valiutų kursų konversijų skaičiavimus bei efektyviai planuoti finansus.

Valiutų skaičiuoklės suteikia ir visą naudingą informaciją apie kiekvieną dieną kintančius valiutų kursus. Dėl šios priežasties žmonės, analizuodami pateiktą informaciją, lengvai numato, kada valiutos kurso kitimas jiems yra pelningiausias. Be to, svarbu ir tai, kad internetinė valiutų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl operacijos atliekamos bet kuriuo paros metu. Ši skaičiuoklė visą informaciją apie valiutų kursus, jų kitimus bei valiutų santykius gauna tiesiogiai iš Lietuvos banko ir nuolatos automatiškai ją atnaujina.

Internetinė valiutų skaičiuoklė yra ypač paprasta ir patogi programa. Norintiems tokiu būdu suskaičiuoti pageidaujamus dalykus tereikia užpildyti kelius laukelius nurodant pasirinktą valiutą ir datą, kuriai bus skaičiuojamas tų valiutų santykis. Pasirinkus norimą valiutą bei įvedus reikiamus duomenis į nurodytus laukelį, informacija būna automatiškai sugeneruojama ir pateikiama stulbinančiu greičiu. Naudojanti šia valiutų skaičiuoklę galima apskaičiuoti daugiau nei 25 pagrindinių pasaulinių valiutų vertes.

Atsiliepimai
2020-09-18 11:52:58
Nezinau ar visiems taip,bet uzsisakius siunta ,ryte 8 val gavau zinute,kad siunta bus pristatyta,laukiau iki 11 val.tada paskambinau,gavau atsakyma,kad informacijos teikti negali.Apie mano siuntos nors val intervale jie nieko pasakyt negali,perziurejau kitu kurjeriu siustas zinutes,ten telefonai...

LIETUVOS PAŠTAS, AB
2020-09-18 11:35:24
Persikai geltonu minkštimu-pajuodęs vidus,iš triju vienetu pirktu nei veino nevalgomo.Ir šeip labai nekokybiškos daržoves,dažnai pasitaiko vištiena su negeru kvapu,sprandine pjautyta taip pat.

MAXIMA X, MAXIMA LT, UAB prekybos centras
2020-09-18 09:23:49
Suo metu pradeta akcija sulibduku dalinimu nuo akcijos pradzios neivieno libduko negavau man yra aktualu nes ir noreciau vaikui nupirkti zaisla pigiau. Lankausi Roku maximoi X ir Garliavos maximoi X pirk nepirkes tas prekes libduku negausi turbut sau kaupe. Tikrai pasislikstejau dar ir virkasininke...

MAXIMA X, MAXIMA LT, UAB prekybos centras