Lietuvos banko lito ir svarbiausių užsienio valiutų santykis

=

Valiutų skaičiuoklė

Skirtinga valstybių valiuta ne vienam tampa iššūkiu, kadangi siekiant įvertinti ir tinkamai planuoti finansus kitoje šalyje, būtina žinoti ne tik kokia valiuta naudojama konkrečioje valstybėje, bet ir kokia yra jos vertė. Tai išsiaiškinti padeda internetinės valiutų skaičiuoklės. Jos yra greitas ir patogus būdas, norint atlikti valiutų kursų konversijų skaičiavimus bei efektyviai planuoti finansus.

Valiutų skaičiuoklės suteikia ir visą naudingą informaciją apie kiekvieną dieną kintančius valiutų kursus. Dėl šios priežasties žmonės, analizuodami pateiktą informaciją, lengvai numato, kada valiutos kurso kitimas jiems yra pelningiausias. Be to, svarbu ir tai, kad internetinė valiutų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl operacijos atliekamos bet kuriuo paros metu. Ši skaičiuoklė visą informaciją apie valiutų kursus, jų kitimus bei valiutų santykius gauna tiesiogiai iš Lietuvos banko ir nuolatos automatiškai ją atnaujina.

Internetinė valiutų skaičiuoklė yra ypač paprasta ir patogi programa. Norintiems tokiu būdu suskaičiuoti pageidaujamus dalykus tereikia užpildyti kelius laukelius nurodant pasirinktą valiutą ir datą, kuriai bus skaičiuojamas tų valiutų santykis. Pasirinkus norimą valiutą bei įvedus reikiamus duomenis į nurodytus laukelį, informacija būna automatiškai sugeneruojama ir pateikiama stulbinančiu greičiu. Naudojanti šia valiutų skaičiuoklę galima apskaičiuoti daugiau nei 25 pagrindinių pasaulinių valiutų vertes.

Atsiliepimai
2021-05-13 17:09:01
Darbai žiauriai vėluoja, žiauriai. Užsakymas turėjo būti gatavas, o realiai nepradėjo daryt, nes medžiagų neturi, tad teko jas keisti, kitaip nuo saulės pasislėpčiau turbūt vasaros gale. Papildomų nuolaidų dėl vėlavimų nepasiūlė, o šiaip nesiteikė net informuoti apie vėlavimus, skambinant 50 kartų...

DEXTERA, UAB
2021-05-13 17:06:08
Vietoj 9.72 kv, Šiauliuose įdėjo 7.70 kv, žiūrėkite kiek kv dėžėse, nes apgaudinėja. Pačią apkaltino, jog tyčia pasiemiau ir sudaužiau 2 dėžes plytelių, kokybės telefonu pasiūlė pirkti iš naujo ir vėl mokėti, niekam nelinkėčiau čia pirkti, patirti nuostoliai apie 120€

IRIS, UAB
2021-05-13 16:35:46
Eržvilko gulbelėje jau kokius 2 mėn dirba šviesiais plaukais pardavėja, ji labai maloni, viską paduoda ko reikia

GULBELĖ, UAB