Atlyginimų skaičiuoklė

Atlyginimo skaičiavimo kriterijai

Atlyginimo skaičiavimo rezultatai

Atlyginimų skaičiuoklė

Dažnai atsiradus tam tikrose situacijose kiekvienam kyla klausimas, kaip tiksliai reikia apskaičiuoti neišmokėto atlyginimo, išeitinės išmokos ar atostoginių sumas. Tai padaryti padės internetinė atlyginimų skaičiuoklė. Tai tam tikra programa, kuri gali suskaičiuoti išmokamą atlyginimą, kuris yra gaunamas atskaičius visus mokesčius, bei priskaičiuotą atlyginimą, kuris yra rašomas algalapyje, tai yra, neatskaičius mokesčių. Kitaip tariant atlyginimų skaičiuoklė suskaičiuos gaunamą algą ir „į rankas“, ir „ant popieriaus“, taip pat įvertins ir darbo vietos kainą.

Atlyginimų skaičiuoklė yra prieinama visiems interneto vartotojams. Ji atitinka visus galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus. Rekomenduojama naudotis tik tokia skaičiuokle, kuri pateikiama oficialiuose internetiniuose puslapiuose.

Atlyginimų skaičiuoklė pasižymi ypač paprastu naudojimu, todėl norintiems tokiu būdu susiskaičiuoti pinigus nekils jokių sunkumų. Jums tereikia įvesti prašomas sumas į tam tikras nurodytas eilutes. Taip pat svarbu nurodyti, kokį atlyginimą pageidaujate matyti: iki mokesčių nuskaitymo ar po jo. Kadangi atliginimas truputį kinta ir dėl auginamų vaikų skaičiau, norint gauti tikslius rezultatus reikia nurodyti ir tai. Tai atlikus informacija būna automatiškai sugeneruojama ir rezultatai pateikiami stulbinančiu greičiu.

Pastaruoju metu itin vertinama atlyginimo skaičiuoklė padės žymiai greičiau išspręsti įvairius darbo ginčus ir sužinoti, ar iš tiesų darbdavio darbuotojui sumokėtas atlygis atitinka tą sumą, kokią jis turėtų gauti.

Atsiliepimai
2019-03-18 21:43:40
Noriu padėkoti Klaipėdos Akropolio,,Heros''parduotuvės pardavėjai Onutei,už malonų aptarnavimą ir paslaugumą.Tokie žmonės ir turėtų dirbti aptarnavimo sferoje!

HEROS, UAB parduotuvė
2019-03-18 20:08:42
Laba vakara.Vaziavau s/m kovo 18d. autobusu Kybartai -Vilnius 14.50val.(Vilkaviskis)Autobuso Nr.612DOG.Turejau lagamina.Padejau i autobuso bagazine.Islipusi Vilniuje pasiemiau lagamina.Ir o siaube!Visas purvinas ir apdulkejes.Prisilieciau prie rubu,tapo purvini.Nuotaika sugadinta.Teks rinktis kita...

TOKS, Tolimojo keleivinio transporto kompanija, UAB
2019-03-18 20:04:08
Puikus servisas.Ačiū už operatyvų ir greitą darbą

REMSALIS, UAB