Atstumų skaičiuoklė

Pasirinkite kryptis

Atstumų skaičiuoklė

Keliaudami atidžiai skaičiuoja atstumus ne tik įvairių logistikos įmonių atstovai bei prekių vežėjai, bet ir paprasti žmonės, susiruošę į kelionę. Juk vis dažniau šeimos ar draugų kompanijos linkusios savo atostogas planuotis savarankiškai. Pastaruoju metu ypač populiarios tapo kelionės nuosavu automobiliu. Tokiais atvejais ypač pagelbės internetinė atstumų skaičiuoklė, kuri suskaičiuos atstumus nuo vienos iki kitos nurodytos vietos. Čia pateikta atstumų skaičiuoklė yra parengta pagal oficialius Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenis.

Atstumų skaičiuoklė pasižymi ypač paprastu naudojimu, todėl norintiems tokiu būdu suskaičiuoti kelią, kurį reikės įveikti, nekils jokių sunkumų. Jums tereikia į atitinkamus laukelius įvesti vietą, iš kurios išvykstate ir tikslą, kurį norite pasiekti. Tai atlikus informacija būna automatiškai sugeneruojama ir rezultatai pateikiami stulbinančiu greičiu.

Ši skaičiuoklė padės nepasiklysti ir tinkamai apskaičiuoti kelionės laiką bei rasti optimaliausią norimo maršruto variantą.

Nė viena internetinė atstumų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl visos reikalingos operacijos gali būti atliekamos kasdien bet kuriuo paros metu.

Atsiliepimai
2022-10-07 08:49:43
Sveiki visi, mano vardas Monique Lava. Man buvo labai sunku, kai vaikinas mane paliko dėl kitos moters. Buvau emociškai sugniuždyta ir nežinojau, ką daryti, kad jį susigrąžinčiau. Mėnesius turėjau bėdų ir visur ieškojau pagalbos, kol sužinojau apie DR rabaa. Susisiekiau su juo ir paaiškinau savo...

MAXIMA X, MAXIMA LT, UAB prekybos centras
2022-10-07 07:50:53
Noriu padėkoti visam 3B skyriaus personalui ir vedėjai Jolantai Griškienei už mano Mamos - Monikos Lazauskienės priežiūra. Buvau visada informuojamas apie jos būklę ir kokios taikomos priemonės. Nuoširdus AČIU.

ŠV. ROKO LIGONINĖ, VŠĮ
2022-10-07 06:47:25
Buvo pirkta internetinėje parduotuvėje prekės. Pristatymo laikas buvo nurodytas 3-5 dienos. Kadangi iki savaitės gelo buvo like 3 dienos, buvo susiskambinta ir paprašyta kad išsiustu kiek įmanoma greičiau. Telefonu patikino, kad taip pasistengs išsiūsti. Dar paprašė atsiūst el laiška kaip...

ŽIDINIŲ MEISTRAI, UAB