Atstumų skaičiuoklė

Pasirinkite kryptis

Atstumų skaičiuoklė

Keliaudami atidžiai skaičiuoja atstumus ne tik įvairių logistikos įmonių atstovai bei prekių vežėjai, bet ir paprasti žmonės, susiruošę į kelionę. Juk vis dažniau šeimos ar draugų kompanijos linkusios savo atostogas planuotis savarankiškai. Pastaruoju metu ypač populiarios tapo kelionės nuosavu automobiliu. Tokiais atvejais ypač pagelbės internetinė atstumų skaičiuoklė, kuri suskaičiuos atstumus nuo vienos iki kitos nurodytos vietos. Čia pateikta atstumų skaičiuoklė yra parengta pagal oficialius Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenis.

Atstumų skaičiuoklė pasižymi ypač paprastu naudojimu, todėl norintiems tokiu būdu suskaičiuoti kelią, kurį reikės įveikti, nekils jokių sunkumų. Jums tereikia į atitinkamus laukelius įvesti vietą, iš kurios išvykstate ir tikslą, kurį norite pasiekti. Tai atlikus informacija būna automatiškai sugeneruojama ir rezultatai pateikiami stulbinančiu greičiu.

Ši skaičiuoklė padės nepasiklysti ir tinkamai apskaičiuoti kelionės laiką bei rasti optimaliausią norimo maršruto variantą.

Nė viena internetinė atstumų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl visos reikalingos operacijos gali būti atliekamos kasdien bet kuriuo paros metu.

Atsiliepimai
2020-10-30 01:00:27
ATJUNGSIU ELEKTRA

Kauno Tado Ivanausko progimnazija
2020-10-30 00:52:31
Tiesa sakant, mokykloje man neleidzia klausyti pacio gereusio reperio OG veršiono ir kristina atkirto veipa. Dar vladikas per savo panasonic kompiuteri mate kaip tualete nupieseu bibi

Kauno Tado Ivanausko progimnazija
2020-10-30 00:44:32
bazeikina zjbs, vita tegul lietuviskai prikolus sako nes tik 1 zmogus is klases ta rusu supranta, gulbinas priekabiauja prie mazu vaikuciu, edita susargdint mus nori cj, skaiste ziurkiu ziurke nesilaiko nei susitarimu nei laiku i pamokas ateina, lanskaras su tais paciais rubais 5metus slampineja ir...

Kauno Tado Ivanausko progimnazija