Kursai Vilniuje

AUTOPLAZA, UAB

T. Kosciuškos g. 21, Vilnius
Tel. 860602615, www.autoplaza.lt

Vairavimo mokykla "Autoplaza" yra Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos narė. Įmonėje dirba kvalifikuoti, atitinkamus kursus bei standartus atitinkantys instruktorai ir teorijos dėstytojai, sukaupę didžiulę patirtį per nevienerius darbo metus....

Skambinti šiandien

GERA PRAKTIKA, IĮ

Mykolo Marcinkevičiaus g. 19-14, Vilnius
Tel. 868024935, www.gerapraktika.com

Kokybės vadybos konsultacijos Farmacijos, sveikatos priežiūros ir paslaugų sektoriams. IĮ „GERA PRAKTIKA" teikia konsultacijas farmacijos, asmens sveikatos priežiūros ir paslaugų sektoriams. Profesionaliai konsultuoja įmones, diegiančias ir dirbančias pagal tarptautinius...

"GxP Pharma Conference 2018"
kamelota.lt
www.mokymocentras.eu
Atsiliepimai
2022-11-27 02:24:29
B, A, C ir D šioj mokykloj baigiau. Kas liečia mokymą - lygis rimtas, kas liečia mašinas, fūras, autikus - tokie kaip Regitroje arba patys nuomuoja. Todėl laikydami Regitros egzą būsite ramūs - arba mašina bus tokia pat arba išvis su ta pačia kuria mokėtės.

RESPUBLIKOS VM, vairavimo mokykla, UAB RESPUBLIKOS NT
2022-11-27 00:59:40
Mokiausi šitoj kai jie dar buvo Šilutės pl. Tiko ir patiko. Pamenu iškart po paskutinio pravažiavimo tiesiai per kiemą į Regitrą laikyti praktikos :)) išlaikiau iš pirmo. Ačiū Respublikos VM.

RESPUBLIKOS VM, vairavimo mokykla, UAB RESPUBLIKOS NT
2022-11-27 00:20:21
Pagirtina mokykla, puikiai moko, gerai tvarkosi instruktoriai. Kas man labiausiai patiko tai, kad masinos tokios kaip Regitros egzamine, nereikia apsiprast pries vaziuojant. Ir mokyklos teorijos testai Vairavimoegzaminai superiniai, ziauriai panasus i Regitros teorijos egzamino klausimus.

RESPUBLIKOS VM, vairavimo mokykla, UAB RESPUBLIKOS NT