Kavinių, barų, restoranų baldai, įranga

ĮRANGOS DETALIŲ SISTEMA, UAB

Kirtimų g. 49B, VILNIUS
Tel. (5) 2660667, www.idscatering.com

Įmonė ĮRANGOS DETALIŲ SISTEMA jau 19 metų sukaupusi patirtį pardavimo srityje atsarginių detalių profesionaliai restoranų, kavinių, barų, picerijų, konditerijos ir kulinarinių cechų įrangai.Atlieka operatyviai bei kvalifikuotai techninę įrengimų profilaktiką ir platų įrangos...

Įmonės sandėlyje daugiau nei 10.000 pozicijų detalių, skirtų Europos gamintojų įrengimams.

GENYS, UAB

Kalvarijos g. 38, KAUNAS
Tel. (37) 391453, www.genys.lt

Šaldymo sistemų projektavimas ir montavimas. Techninė priežiūra. Prekyba įvairia šaldymo įranga ir atsarginėmis jos dalimis. Konsultacijos.

Šaldymo technikos projektavimas, montavimas, priežiūra, prekyba.
www.telgesa.lt

BEIJER REFRIGERATION, UAB

Savanorių pr. 189, VILNIUS
Tel. (5) 2311762, www.refrigeration.lt

Įmonė prekiauja vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo įrenginiais, užpildais, kompresoriais, garintuvais ir kondensatoriais. Maisto pramonės šaldymo įrenginiai.

Vykdomos įvairios akcijos.

PRIMULATOR VILNIUS, UAB

J. Kubiliaus g. 16, VILNIUS
Tel. (5) 2121418, www.primulator.lt

Įmonės veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba barų, ledainių, ir virtuvės įranga, taip pat alaus pilstymo įranga, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Uždaroji akcinė bendrovė "Primulator" yra viena iš lyderių parduodant ir aptarnaujant profesionalius...

www.primulator.pl lenkų kalba. Vykdomos įvairios akcijos.
www.deichmann.com

KORADA, UAB

Meistrų g. 1, PANEVĖŽYS
Tel. (698) 59958, www.korada.lt

Duonos, konditerijos, makaronų, koldūnų gamybos įrenginiai. Kepyklų, transportavimo įranga. Svarstyklės. Nerūdijančiojo plieno gaminiai. Picerijų įranga, malkinės picų krosnys. Restoranų ir kavinių virtuvių įranga. KEPYKLŲ ĮRANGA Konvekcinės krosnys Padinės krosnys,...

DORSANA, UAB

Vytauto g. 67, GARLIAVA, KAUNO R.
Tel. (37) 558384, www.dorsana.lt

Buitinių, pramoninių šaldytuvų remontas, priežiūra. Šaldymo kamerų montavimas. Kapitalinis šaldymo agregatų, kompresorių remontas.

www.sirse.lt

RESTORANŲ TECHNINIS SERVISAS, UAB

S. Daukanto g. 22A -31, KLAIPĖDA
Tel. (612) 42944,

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS APTARNAVIMAS IR ĮRANGA. Kavinių, restoranų įranga: prekyba, montavimas, įrengimas, remontas. Garantinė ir pogarantinė priežiūra.

REJBEN, UAB

Liudvinavo g. 24, VILNIUS
Tel. (5) 2602687, www.rejben.eu

Mes esame nestandartinių baldų gamybos įmonė gaminanti miegamojo, prieškambario, virtuvės, vaikų kambario, svetainės, biuro, viešbučių, kavinių ir kitus baldus. Nuo 2002 metų esame oficialūs ASTIN slenkančių sistemų atstovai Baltijos šalyse ir Baltarusijos teritorijoje.

www.paminklai.lt
Atsiliepimai
2017-10-23 05:08:40
baisesnio maisto nesu valgias,ir kai išgirdau kad dar du taškus atsidaro,o siaube.....skanaus valgant maisto krainį

DOUBLE BISTRO, UAB AKDENA užkandinė
2013-11-05 16:02:20
Puikiai dirbanti komanda, bendraujame jau ilgą laiką, nė karto nebuvo nusiskundimų, atvyksta greitai ir jei tik įmanoma iškart sutvarko gedimus. Linkiu Jums sėkmės!

LANKAINIS, UAB
2012-11-15 10:46:44
Noriu padėkoti šauniai UAB "Pilsena" komandai už gerą, sąžiningą ir profesionalų darbą. Užsisakiau alaus išpilstymo, alaus dozavimo ir kitos įrangos iš jų parduotuvės www.pilsena.lt . Prekės pristatė greitai, pakonsultavo dėl įrengimo ir dar pritaikė nuolaidą. Visiems siūlau pirkti iš jų.

PILSENA, UAB