Globa

SENEVITA, VšĮ globos namai

Ryšininko g. 2, RYŠININKO K., NEMENČINĖS SEN., VILNIAUS R.
Tel. (5) 2381473, www.senevita.lt

Sergančiųjų įvairiomis demencijos formomis globa ir slauga, Alzheimerio liga sergančiųjų globa. Specializuota slauga . Medicininė reabilitacija. Atskiri kambariai. Kineziterapijos, masažo salės. Veikia biblioteka.

MES ESAME, dienos centras, VšĮ

Pramonės g. 141, VILNIUS
Tel. (5) 2606630, www.mesesame.lt

VšĮ dienos centras „ Mes esame“ yra dienos socialinės globos įstaiga. Dienos centro parduotuvėje galima įsigyti negalią turinčių žmonių pagamintų prekių iš įvairių šalies miestų, gauti informaciją apie negalią turintiems žmonėms skirtas socialines ir ugdymo įstaigas bei...

www.paminklai.lt
www.adordinem.lt
miskinta.lt
www.itampa.eu
Atsiliepimai
2021-11-11 17:18:14
Remdavau Nuaro Klaipeda apie pora metu (maistu ir pinigais) ir pastebejau, kad ju suneliai praktiskai nera vedziojami. Galvojau, kad darbuotojai nespeja, tai galiu as jiems padeti, bandziau tapti savanore (su visa savo seimina) bet visada budavo kazkokiu kliuciu: tai laikinai nepriima savanoriu,...

NUARAS, UAB gyvūnų prieglauda
2021-10-15 20:08:29
Tariu nuoširdų Ačiū visam personalui,administracijos darbuotojoms už rūpestingą mano mamos priežiūrą,už šiltą bendravimą su artimaisiais,už visapusišką informaciją. Linkiu Jums sveikatos,ištvermės šiame sunkiame darbe.

SEVILIS, VŠĮ senelių namai
2021-10-08 12:16:25
Šiuose namuose gyvena mano mama. Mama džiaugiasi rūpestingu personalu, skaniu maistu, galimybe pasėdėti lauke. Visada dalyvauja renginiuose, kurie praskaidrina dienas. Ačiū visam kolektyvui už rūpestį ir pagalbą. Sėkmės sunkiame Jūsų darbe.

SEVILIS, VŠĮ senelių namai