Biuro technika

BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ

Laisvės al. 99B-2, Kaunas
Tel. 868253665, www.biuroreikmenys.lt

Parduotuvė, kurioje pirkėjai gali įsigyti kanceliarinių prekių, apskaitos blankų ir žurnalų, antspaudų, verslo dovanų ir suvenyrų.

Yra daugiau filialų

V. Jankovskio firma

Kalvarijų g. 143, Vilnius
Tel. 852776538, www.jan.lt

Biuro prekės. Raštinės reikmenys. Kanceliarinės prekės. Mokyklinės prekės. Notarinės prekės. Antspaudai. Galanterija, Proginės prekės. V. Jankovskio firma siūlo platų raštinės reikmenų bei mokyklinių prekių asortimentą.

Skambinti šiandien
www.vaziuokle.lt
kamelota.lt
www.paminklai.lt
www.imones.lt/atminimas
Atsiliepimai
2023-04-21 11:52:50
Esu sužavėta Vilniaus Akropolio Cascados darbuotojomis! Apsiperku šioje parduotuvėje nuolat. Labai aukšta konsultančių kompetencija, nuoširdi pagalba bet kokiu klausimu, detali info apie produktus. Norisi nuolat sugrįžti! Didžiausias ačiū: Evelinai ir Natalijai! Tai šios oazės perlai!

CASCADA, parduotuvė, UAB KRINONA
2023-04-19 15:41:54
Noriu padėkoti Jonavoje esančioje Cascadoje dirbantiems darbuotojams ,ypatingai Ernestai Ceinorienei už profesionalią nuoširdžią konsultaciją. Esu ne kartą apsilankiusi ir nei viena rekomenduota preke nenusivyliau esu labai patenkinta ,ypač kokybiškomis plaukų priežiūros priemonėmis. AČIŪ ,kad...

CASCADA, parduotuvė, UAB KRINONA
2023-03-17 13:17:19
Jeigu kartais Jums, gerbiami Klientai, atsitiktų taip, kad beieškant sulčiaspaudės, konsultantė Jums įkiš nešiojamą unitazą ir įtikins, kad jis puikai tinka sultims spausti – nenustebkite: konsultantė tiesiog vykdo planą. Va čia: “Labai didelis spaudimas, reikalauja kas vakarą ataskaitose parašyti...

CASCADA, parduotuvė, UAB KRINONA