Bendrojo lavinimo mokyklos

VITLIO LICĖJUS, privati mokykla

Ateities g. 44, Vilnius
Tel. 860798513, www.vitliolicejus.lt

Vitlio licėjus – naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Čia auga smalsumas, skleidžiasi kūrybiškumas ir nebijoma eksperimentuoti.

Skambinti šiandien

NV GURMANIJA, UAB

Pramonės pr. 20, Kaunas
Tel. 869878090, www.gurmanija.lt

„NV gurmanija“- tai profesionali komanda, kuri užtikrina pilnavertę, subalansuotą, sveikatai palankią mitybą jautriausiems mūsų visuomenės nariams – mūsų VAIKAMS!

Skambinti šiandien
www.imones.lt/kamelota
www.leipalingiogiria.lt
www.gpspartneris.lt
www.tomoprojektai.lt
Atsiliepimai
2020-06-30 01:29:49
Neleisti savo vaikų į šią mokyklą, būtų geriausia dovana Jūsų vaiko tolimesniam augimui ir gebėjimams komunikuoti. Ten pamatys ko nematę, išgirs ko negirdėjo. Vargšas ir turtuolis. Skundalių nemėgs, problemas spręsite patys.

Kauno Tado Ivanausko progimnazija
2020-06-04 23:56:04
Norėčiau, kad į šį atsiliepimą atkreiptų tiek gerb. direktorius Sigitas Alubauskas, tiek ir visa mokyklos administracija. Mokykla žiauri, į patyčias atkreipimo 0, dėl uniformų nenešiojimo didžiuliai skandalai. Atmosfera tarp mokinių su metais ne gerėja o tik prastėja, dėl visiško abejingumo...

Kauno Tado Ivanausko progimnazija
2020-04-10 14:20:34
Nežinau, kodėl čia tik blogi atsiliepimai apie šią mokyklą. Viskas su ja gerai, pats mokiausi per 8 metus nemačiau nei vienų patyčių, aplinka draugiška, bet kiek triukšminga. Mokytojos tiek pradinių tiek kitos stengiasi dėl visų esančių ir visiems padeda. Visi rašantys tik nori apjuodinti šią...

Kauno Tado Ivanausko progimnazija