AKOVITA, UAB

Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų.
Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias

Презентация предприятия

PADIDINTI ŽEMĖLAPĮ
K. Kalinausko g. 9A, LT-03107 VILNIUS
Телефон: +370 (5) 2312066
Эл. почта: info@pako.lt info@pako.lt
Сайт: www.pako.lt
Код: 122615748
Код НДС: LT226157412
Контактное лицо: Algirdas Lukšėnas (Direktorius)
Сотрудники:
SD Страховщик код: 67438
Оценка:

 Pейтинг: 4/5  голосов: 4

www.pako.lt

Описание деятельности

Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų.
Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias - vieninteliai Lietuvoje. Svarbiausia - daugelį galima nusipirkti be užsakymo. Orientuojamės ne į pigiausią, o į kokybišką pakuotę.

Ключевые слова

Spausdinta (su spauda) plėvelė (polietileno, polipropileno), Spausdinta (su spauda) plėvelė (plastikų, polimerų, celofanų), Spausdinta (su spauda) plėvelė (plastmasinė), popierinė pakuotė (įpakavimas), pakavimo maišeliai: pakabinami, užlipdomi, užsegami (minigrip, zip), pakavimo maišeliai: suapvalinti, ekologiški, medžiaginiai, trikampiai, pakavimo maišeliai: plačiadugniai (blokiniai, su dugnu), pakavimo maišeliai: ritininiai (rulonais), su rankenėle, pakavimo maišeliai: su pakabėle (su EURO, skylute), su kabliu, pakavimo maišeliai: su kamščiu, stovintieji (pastatomi, Stand ap), pakavimo maišeliai: prilipdomi (lipnūs vokai, kišenės), dokumentams, pakavimo maišeliai: siuntiniams, inkasavimui (kurjeriniai), pakavimo maišeliai: reklaminiai (firminiai), maišeliai iš plėvelės ir popieriaus, maišeliai su rankenėlėm, maišeliai paruošti šilkografijai, maišeliai šventiniai (dovanoms, proginiai), maišeliai, juostelės, lipnios juostelės, guminiai žiedeliai (gumytės), tampri (Streč) plėvelė, užlydikliai

AKOVITA, UAB Сферы деятельности

Закрыть
Закрыть