AKOVITA, UAB

Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų.
Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias

Company presentation

PADIDINTI ŽEMĖLAPĮ
K. Kalinausko g. 9A, LT-03107 VILNIUS
Telephone: +370 (5) 2312066
Email: info@pako.lt info@pako.lt
Website: www.pako.lt
Code: 122615748
VAT code: LT226157412
Contact person: Algirdas Lukšėnas (Direktorius)
Employees:
SD insurer code: 67438
Users rating:

 Rating: 4/5  Votes: 4

www.pako.lt

Description of activity

Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų.
Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias - vieninteliai Lietuvoje. Svarbiausia - daugelį galima nusipirkti be užsakymo. Orientuojamės ne į pigiausią, o į kokybišką pakuotę.

Keywords

Spausdinta (su spauda) plėvelė (polietileno, polipropileno), Spausdinta (su spauda) plėvelė (plastikų, polimerų, celofanų), Spausdinta (su spauda) plėvelė (plastmasinė), popierinė pakuotė (įpakavimas), pakavimo maišeliai: pakabinami, užlipdomi, užsegami (minigrip, zip), pakavimo maišeliai: suapvalinti, ekologiški, medžiaginiai, trikampiai, pakavimo maišeliai: plačiadugniai (blokiniai, su dugnu), pakavimo maišeliai: ritininiai (rulonais), su rankenėle, pakavimo maišeliai: su pakabėle (su EURO, skylute), su kabliu, pakavimo maišeliai: su kamščiu, stovintieji (pastatomi, Stand ap), pakavimo maišeliai: prilipdomi (lipnūs vokai, kišenės), dokumentams, pakavimo maišeliai: siuntiniams, inkasavimui (kurjeriniai), pakavimo maišeliai: reklaminiai (firminiai), maišeliai iš plėvelės ir popieriaus, maišeliai su rankenėlėm, maišeliai paruošti šilkografijai, maišeliai šventiniai (dovanoms, proginiai), maišeliai, juostelės, lipnios juostelės, guminiai žiedeliai (gumytės), tampri (Streč) plėvelė, užlydikliai

AKOVITA, UAB Activity fields

Close
Close